هیدروکسید پتاسیم

فروش هیدروکسید پتاسیم، قیمت هیدروکسید پتاسیم هیدروکسید پتاسیم Posted on by آقای فروتن

هیدروکسید پتاسیم

هیدروکسید پتاسیم جامد بی بو، وسفید رنگ ناهموار است که یک ترکیب غیر معدنی با فرمول شیمیایی KOH است. همچنین به عنوان پتاس سود سوز شناخته می شود، این یک پایه قدرتمند است که در قالب های مختلف از جمله گلوله ها، دانه ها و پودر ها به بازار عرضه می شود. این محصول در کاربردهای مختلف شیمیایی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. هیدروکسید پتاسیم نیز یک پیشرونده برای سایر ترکیبات پتاسیم است.

کاربرد های هیدروکسید پتاسیم

در محصولات غذایی، هیدروکسید پتاسیم به عنوان عامل کنترل کننده pH، تثبیت کننده و ضخیم کننده غذا عمل می کند. این محصول در ساخت صابون، به عنوان یک الکترولیت در باتری های قلیایی و در آبکاری، لیتوگرافی، رنگ و برداشتن لاک استفاده می شود. پاک کننده های تخلیه مایع حاوی ۲۵ تا ۳۶ درصد هیدروکسید پتاسیم هستند.

از نظر پزشکی، هیدروکسید پتاسیم (KOH) به طور گسترده ای در تهیه کرم مرطوب از نمونه های بالینی مختلف برای تجسم میکروسکوپی قارچ ها و عناصر قارچی در پوست، مو، ناخن( نرم کننده شیار ناخن )و حتی ترشحات واژینال استفاده می شود. هیدروکسید پتاسیم به تازگی برای اثر بخشی و درمان زگیل مورد مطالعه قرار گرفته است که این محلول یک درمان ایمن و موثر از زگیل های هواپیما است.

KOH یک جامد بسیار هیدروکسی است، به این معنی که مولکول های آب را از محیط اطراف جذب می کند و آن را یک ماده خشک کننده آزمایشگاهی (عامل خشک کردن) می کند. هیدروکسید پتاسیم به عنوان یک واسطه در طیف گسترده ای از فرایندهای تولید، از تولید دارو، کود و در پالایش نفت مورد استفاده واقع می شود. علاوه بر این، پیش ساز های دیگر ترکیبات پتاسیم نیز است.

KOH جامد به عنوان یک کاتالیزور در تولید بیودیزل، به عنوان یک عامل آب نرم کننده در مواد شوینده و در تولید شیشه های نوری و کریستال، ترکیبات عکاسی، لاستیک و رنگ های لاتکس، عمل میکند. علاوه بر این از مواد جامد هیدروکسید پتاسیم برای تولید حلال ها برای گندزدایی و تمیز کردن، افزودنی های روان کننده، مهار کنندهای خوردگی و ایجاد سایر نمک های پتاسیم استفاده می شود. در صنایع غذایی، KOH جامد به عنوان یک رژیم اسیدیته و به عنوان مهار کننده برای تولید سوربات پتاسیم و سایر نگهدارندها عمل می کند.

فروش هیدروکسید پتاسیم

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز،محصول هیدروکسید پتاسیم مورد نیاز را بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید. برای سفارش این محصول با مشاوران و کارمندان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید:

سایر محصولات ما:

اسید سیتریک

صنعتی آنالیز هیدروکسید پتاسیم, بازرگانی هیدروکسید پتاسیم, پتاسیم پرک, پتاسیم کاستیک, تولید کننده هیدروکسید پتاسیم, خرید عمده هیدروکسید پتاسیم, خرید هیدروکسید پتاسیم, خواص هیدروکسید پتاسیم, ساختار هیدروکسید پتاسیم, فروش پتاس, فروش پتاس سوز آور, فروش عمده هیدروکسید پتاسیم, فروش هیدروکسید پتاسیم, فروش هیدروکسید پتاسیم اصفهان, فروش هیدروکسید پتاسیم تهران, قیمت پتاس, قیمت پتاس سوز آور, قیمت عمده هیدروکسید پتاسیم, قیمت فروش هیدروکسید پتاسیم, قیمت نمایندگی هیدروکسید پتاسیم, قیمت هیدروکسید پتاسیم, کاربرد پتاس, کاربرد پتاس سوز آور, کاربرد هیدروکسید پتاسیم, مشخصات هیدروکسید پتاسیم, مضرات هیدروکسید پتاسیم, نمایندگی خرید هیدروکسید پتاسیم, نمایندگی فروش هیدروکسید پتاسیم, نمایندگی هیدروکسید پتاسیم, هیدروکسید پتاسیم خوراکی, هیدروکسید پتاسیم صنعتی, هیدروکسید پتاسیم غذایی, وارد کننده هیدروکسید پتاسیم, واردات هیدروکسید پتاسیم, واردکننده هیدروکسید پتاسیم

راهبری نوشته‌ها

Previous Post

هیدروکسی پروپیل متیل سلولز (HPMC)

Next Post

فروش آنتی اکسیدان TBHQ

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *