لوریل الکل اتوکسیلات (لارت ۴)

مانند همه الکلهای اتیوکسیلات ، لوریل الکل اتوکسیلات (لارت ۴) ترکیبی غیرونی است.

در انتهای آبگریز هیچ بار الکتریکی ندارد و به طور کلی شکل مایع غلیظی می گیرد که اغلب لمس می شود.

اتیوکسیلاتهای الکلی نوعی از ترکیبات هستند که معمولاً در بسیاری از روشهای صنعتی و بازارهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. این ترکیبات از طریق واکنش یک الکل چرب و اتیلن اکسید سنتز می شوند و در نتیجه مولکولی تشکیل می شود که از دو مؤلفه اصلی تشکیل شده است ، (۱) الئوفیلیک ، غنی از کربن ، الکل چرب و (۲) زنجیره آبگریز ، پلی اوکسی اتیلن. فرآیند اتوکسیلاسیون همچنین تمایل به افزایش محلول در آب در مواد دارد.

اتیوکسیلاتهای الکل چرب ، بسته به طول زنجیره آلکیل و تعداد گروههای اتوکسیک، مایع مایل به زرد ، از سورفاکتانتهای غیر یونی هستند که شامل بخش دم آبگریز (بخش الکل چرب) و گروههای قطبی آبگریز (قسمت زنجیره اتوکسی) بوده و بنابراین تمایل به حل شدن در هر دو فاز آبی و روغن و کاهش تنش سطح مایعات دارند.

اکسید اتیلن (همچنین به آن اپوکسی اتان و اکسیران گفته می شود) با فرمول C2H4O ساده ترین اتر چرخشی یا اپوکسید است.

این ماده یک امولسيون ساز خوب و حلالی برای اسانس ها و روغن ها می‌باشد هم چنین دارای اثر قوام دهندگی در فرمولاسیون های دیگر شامل مواد سطحی است.

حالت فیزیکی: مایع شفاف یا نیمه جامد سفید

ثبات : در شرایط عادی پایدار است

ویژگی‌های لوریل الکل اتوکسیلات (لارت ۴)

الکل های اتوکسیله شده می توانند از لحاظ خواص و کاربردهای مختلف متفاوت باشند زیرا مواد مورد استفاده در ساخت این محصولات از نظر ساختار و مقادیر مختلف می توانند متفاوت باشند. به عنوان مثال ، الکلهای چرب ، که معمولاً از مواد طبیعی تهیه می شوند ، بسته به گیاهی که از آنها استخراج شده ، می توانند ساختارهای مختلفی را ارائه دهند. منابع طبیعی الکلهای چرب شامل روغن نخل (شامل روغن نارگیل و روغن هسته خرما) ، روغن نارگیل و روغن کلزا است. هر یک از این منابع طبیعی در توزیع زنجیره های کربنی متفاوت است ، و باعث ایجاد یک اتیوکسیلات الکل از الکل روغن نارگیل با یک الکل اتوکسیله شده ساخته شده از الکل روغن هسته خرما می شود. لوریل الکل اتوکسیله (لارت ۴) به عنوان یک عامل کف کننده و پاک کننده برای شامپوها و پاک کننده ها استفاده می شود.

این ماده مناسب برای محصولات با ویسکوزیته بالا و محصولات pH پایین است. محصولات نسبتاً کمی مول به عنوان عامل خیس کننده استفاده می شوند.

سورفکتانت های E.12 با نسبت ۷-۱۲ مول با الکل برای استفاده از مواد شوینده مناسب هستند. محصولات با نسبت های بالاتر امولسیفایر هستند. ۳ عملکرد نماینده آنها به عنوان عامل مرطوب کننده ، مواد شوینده و امولسیفایر است.

اتیوکسیلاتهای الکلی نوعی از ترکیبات هستند که معمولاً در بسیاری از روشهای صنعتی و بازارهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

لوریل الکل اتوکسیلات با مخلوط کردن و حل کردن روغن و آب با داشتن این بخش های متضاد در همان ترکیب ، ترکیب را تقویت می کنند.

تعدادی از کاربردهای آن در: شامپوها، تميز كننده هاي بدن، محصولات فرم دهنده، محصولات مراقبت از پوست، محصولات آرايشي و بو زداها

کاربرد لوریل الکل اتوکسیله

اتوکسیلاتهای الکل در طیف گسترده ای از محصولات صنعتی و تجاری استفاده می شوند. از آنجا که این ترکیبات سورفاکتانت هستند ، هر زمان که مواد روغنی با آب یا سطح تماس پیدا کنند ، می توانند مورد استفاده قرار گیرند. الکلهای حاوی اگزوکسیلات در بسیاری از خطوط محصولات تجاری و روشهای صنعتی به عنوان مواد شوینده ، مواد مرطوب کننده ، امولسیفایرها و مواد شوینده استفاده می شوند. اتوکسیلاتهای الکل در بسیاری از بازارها از جمله ، رنگها و روکشها ، آگروشیمیایی ، مراقبت از منزل و شخصی ، روغن و گاز و نظافت صنعتی و نهادی در خدمت بسیاری از بازارها است. با توجه به تنوع فوق الذکر در خصوص خواصی که از ساختار یک ترکیب استفاده می شود ، خط اتوکسیلات های الکلی می تواند بسیاری از خواص مختلف از جمله خواص شوینده عالی ، فرآورده های بسیار کم فوم هستند در فرمول ساز ارائه دهد.

فـروش لوریل الکل اتوکسیلات (لارت ۴)

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه آرایشی و بهداشتی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سایر محصولات ما: کارون

The post لوریل الکل اتوکسیلات (لارت ۴) appeared first on پیشگامان شیمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *