سدیم نفتالین فرمالدهید

سدیم نفتالین فرمالدهید از نفتالین ، اسید سولفونیک ، فرمالین و قلیایی از طریق سولفوراسیون ، هیدرولیزاسیون ، تراکم و واکنش خنثی سازی ساخته می شود. از مزایای بسیاری برخوردار است: بدون کلرید ، پراکندگی خوب ، کاهش آب و اثر مقاومت در اوایل ، پراکندگی خوب ، کاهش آب و تأثیر قدرت در اوایل ، بدون لرزش هوا ، عدم خوردگی در میله های فولادی ، سازگاری خوبی با سیمان پرتلند.

مشخصات محصول

محتوای رطوبت: پودر <8٪. ۴٫

محتوای جامد: مایع ۴۰٪ ± ۲٪ ۵٫

ظرافت: باقیمانده پودر ۰٫۳۱۵ میلی متر روی غربال <15٪. ۶٫ نمک کلرید ندارد. بدون خوردگی روی میله های فولادی.

ناه های دیگر:پودر سولفونات سدیم نفتالین ،پودر سولفونات سدیم نفتالین ،SNF-A، SNF-A ،SNF-C ،SNF-C

ظاهر: پودری زرد رنگ و یا زرد مایل به قهوه ای

نوع: SNF-A ، SNF-B ، SNF-C

PH: 9 7 7

کاربردها و ویژگی های سدیم نفتالین فرمالدهید

سدیم نفتالین فرمالدهید، که همچنین SNF / PNS / FND / NSF نیز نامیده می شود ، می تواند به عنوان یک ابر پلاستیک ساز کارآمد با کارایی بالا استفاده شود. در واقع ، superplasticizer snf به طور گسترده ای در صنعت سیمان و ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال ، پراکندگی شدید ذرات سیمان و کاهش زیاد آب در بتن وجود دارد. افزودن آن به بتن نه تنها باعث صرفه جویی در سیمان و بهبود کارایی بتن بلکه پیشرفت ساخت و ساز را نیز سرعت می بخشد. این محصول در تهیه بتن های مختلف از جمله بتن با جریان زیاد تأثیر خوبی دارد. علاوه بر این ، می تواند عملکرد بتن را بهبود بخشد.

با سایر مواد افزودنی سازگار است. این ماده با افزودن مواد افزودنی ، مواد افزودنی هوای ورودی و همچنین خاکستر مگس برای اهداف مکمل و کاتالیزوریک مورد استفاده قرار می گیرد.

سایر محصولات ما:بنزوفنون

فروش سدیم نفتالین فرمالدهید

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع صنعتی و بهداشتی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

The post سدیم نفتالین فرمالدهید appeared first on پیشگامان شیمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *