ریبوفلاوین ۵ فسفات سدیم

ریبوفلاوین (ویتامین B2) در فعال سازی و تبدیل سایر ویتامین های گروه B و همچنین در سنتز گلبول های قرمز ، متابولیسم چربی و گلوکز و تولید و تنظیم بیوشیمیایی خاص نقش اساسی دارد. * ریبوفلاوین ۵ فسفات سدیم فرم کوآنزیم ویتامین B2 است.

این ویتامین فرم نمکی سدیم فسفات ریبوفلاوین ، یک ریزمغذی محلول در آب و اساسی است که عامل اصلی رشد در مجتمع های ویتامین B طبیعی است. فسفات سدیم ریبوفلاوین فسفات به ۲ کوآنزیم ، مونوکلئوتید فلاوین (FMN) و فلاوین آدنین دینوکلئوتید (FAD) تبدیل می شود که برای کمک به تولید انرژی با کمک به متابولیسم چربی ها ، کربوهیدرات ها و پروتئین ها ضروری هستند و برای تشکیل سلول های قرمز خون و تنفس مورد نیاز هستند. تولید آنتی بادی و برای تنظیم رشد و تولید مثل انسان. سدیم ریبوفلاوین فسفات برای رشد سالم پوست ، ناخن ها و رشد مو ضروری است.

خواص فیزیکی و شیمیایی ریبوفلاوین ۵ فسفات سدیم

جرم مولی: ۳۷۶٫۳۶ گرم در مول

فرمول: C17H20N4O6

نقطه ذوب: ۲۸۰ درجه سانتی گراد

نامهای دیگر: واکوچروم ، لاکتوفلاوین ، ویتامین G

مترادف:فلاوین مونونوکلئوتید دی هیدرات / ریبوفلاوین فسفاته ، نمک مونو سدیم ، دی هیدرات / ریبوفلاوین ۵′ – (دی هیدروژن فسفات) ، نمک سدیم ، هیدرات (۱: ۱: ۲) / ریبوفلاوین ۵′-فسفات. / ریبوفلاوین سدیم فسفات دی هیدرات / ریبوفلاوین ۵ ‘- (سدیم فسفات سدیم) ، دی هیدرات / ویتامین B2 فسفات (نمک سدیم) دی هیدراتUNII20RD1DZH99شماره CAS6184-17-4

وزن میانگین: ۵۱۴٫۳۶

تک رنگ: ۵۱۴٫۱۰۷۶۸۸۸۹

کاربردهای ریبوفلاوین ۵ فسفات سدیم

این ویتامین به عنوان ماده اصلی و سایر مونوفسفات های ریبوفلاوین ، دیس فسفات ها و ریبوفلاوین آزاد است. در نظر گرفته شده است که به عنوان یک افزودنی غذایی (گروه عملکردی: ویتامین ها ، ویتامین های طرفدار و مواد شیمیایی با خاصیت تعریف شده با تأثیر مشابه) در آب برای نوشیدن در همه گونه های جانوری (به جز ماهی) استفاده شود.این ویتامین ده ها سال است که در سراسر دنیا در تغذیه حیوانات مورد استفاده قرار می گیرد. مورد نیاز رژیم غذایی برای حیوانات اهلی به استثنای نشخوارکنندگان ، به دلیل ترکیب میکروبی ریبوفلاوین در شکمبه .

با توجه به سابقه طولانی استفاده و نقش تغذیه ای تعیین شده آن در حیوانات اهلی ، نمک مونو سدیم فسفات استر فسفات ۵’′ فسفات استروئید ریبوفلاوین ۵ در پوشش نیازهای حیوان مؤثر است.

هیئت FEEDAP معتقد است که این ویتامیندر تأمین نیاز حیوان هنگام تأمین آب از طریق نوشیدنی مؤثر است.

ریبوفلاوین ۵ فسفات سدیم که به عنوان ویتامین B نیز شناخته می شود ، ویتامین ای است که در مواد غذایی یافت می شود و به عنوان یک مکمل رژیم غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. منابع غذایی شامل تخم مرغ ، سبزیجات سبز ، شیر و سایر لبنیات ، گوشت ، قارچ و مغز بادام است. برخی از کشورها نیاز به افزودن آن به غلات دارند.

فـروش ریبوفلاوین ۵ فسفات سدیم

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه دارویی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است.

شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سایر محصولات ما: هیدروژن پراکسید

The post ریبوفلاوین ۵ فسفات سدیم appeared first on پیشگامان شیمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *