خاک دیاتومه

خاک دیاتومه خاک دیاتومه Posted on by خانم رضایی

خاک دیاتومه از بقایای فسیل شده موجودات کوچک، آبزی به نام دیاتومه ساخته شده است. اسکلت آنها از یک ماده طبیعی به نام سیلیس ساخته شده است. در طول یک دوره طولانی، دیاتومه ها در رسوب رودخانه ها، جریان آب، دریاچه ها و اقیانوس ها انباشته شده است. امروزه رسوبات سیلیس از این مناطق استخراج می شوند.

خاک دیاتومه از دیواره سلولی موجودات تک سلولی تشکیل شده که به راحتی به یک پودر خوب تبدیل می شود. در واقع، ترکیب دیواره سلول های دیاتوم سیلیس بیوگرافی است.

خاک دیاتومه یک پودر حاوی سیلیس ۹۰٪ است و این معمولا به شکل یک پودر سفید رنگ ظاهر می شود.

جالب است بدانید اولین محصولات آفت کش حاوی خاک دیاتومه در سال ۱۹۶۰ برای کشتن حشرات و علف های هرز ثبت شد.

شما ممکن است هرگز نامی از خاک دیاتومه نشنیده باشید، اما احتمال دارد شما مقدار زیادی از محصولاتی را که حاوی آن بوده مصرف کرده یا استفاده کنید. بعضی از محصولات معمولی که حاوی خاک دیاتومه هستند، شامل گرد و غبار، پودر و مایعات تحت فشار هستند که در خارج از ساختمان ها، در مزارع، در باغ ها، و در غذاهای انسانی و حیوان خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

در فیلتر کردن آب، تولید مواد غذایی، محصولات پوستی و کشاورزی استفاده می شود، هم چنین به طور طبیعی برای از بین بردن رادیکال های آزاد، ویروس ها، حشرات، انگل ها و دیگر موجودات مضر توسط اتصال به آنها و خشک شدن آنها. همچنین دارای توانایی بهبود استفاده بدن از کلسیم ، حفاظت از مفاصل و مبارزه با اثرات پیری است.

کاربردها و ویژگی های خاک دیاتومه

خاک دیاتومه یک پودر شگفت انگیز است که می تواند برای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی از مکمل های بهداشتی به مراقبت از حیوانات استفاده شود.

جالب است بدانید هنگامی که این خاک دیاتومه با بدن حشرات مانند ساس، سوسک، کنه و … تماس پیدا میکند به بدن آن ها می چسبد و باعث خشک شدن بدن حشره و در نتیجه از بین بردن آن می شود. حتی بعضی از کشاورزان بر این باورند که اضافه کردن خاک دیاتومه به خوراک دام، کرم ها و انگل های داخلی را از طریق مکانیزم های مشابه می کاهد، اما این استفاده هنوز ثابت نشده است.

از این خاک برای درمان سطح کلسترول بالا، برای درمان یبوست و برای بهبود سلامت پوست، ناخن، دندان ها، استخوان ها و مو ها استفاده می شود. خاک دیاتومه نیز در صنعت استفاده می شود. این مورد برای حذف مواد ناخواسته از آب آشامیدنی استفاده می شود. این نیز به عنوان یک پرکننده یا برای جلوگیری از تشکیل توده ها در غذاها، داروها، رنگ ها و پلاستیک و بستر حیوان خانگی استفاده می شود. این خاک برای تمیز کردن نشت یا برای عایق سازی در صنعت استفاده می شود، . همچنین به عنوان یک حشره کش استفاده می شود.

. برخی از محبوب ترین مواد استفاده شده خاک دیاتومه عبارتند از: محصولات تغذیه حیوانات خانگی، محصولات مورد استفاده در سگ ها و گربه ها، اسپری ها و محصولات مورد استفاده برای کشتن حشرات، فیلترهای آب، محصولات مراقبت از پوست، خمیر دندان، مواد غذایی و نوشیدنی ها، مواد ضد کک و مواد شفاف کننده ای که در تولید مواد غذایی، مکمل ها و داروها، رب ها و رنگ های مورد استفاده قرار میگیرد.

خاک دیاتومه موجود در دو دسته مختلف است: درجه غذا و درجه غیر غذایی (مورد استفاده در شیوه های صنعتی).

فروش خاک دیاتومه

خاک دیاتومه در کیسه های ۲۰ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول خاک دیاتومه مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

دیگر محصولات : ایزوپروپیل میرستات

دارویی و پزشکی, غذایی آنالیز خاک دیاتومه, بازرگانی خاک دیاتومه, تولید کننده خاک دیاتومه, خاک دیاتومه خوراکی, خاک دیاتومه صنعتی, خاک دیاتومه غذایی, خرید خاک دیاتومه, خرید عمده خاک دیاتومه, خواص خاک دیاتومه, ساختار خاک دیاتومه, فروش خاک دیاتومه, فروش خاک دیاتومه اصفهان, فروش خاک دیاتومه تهران, فروش عمده خاک دیاتومه, قیمت خاک دیاتومه, قیمت عمده خاک دیاتومه, قیمت فروش خاک دیاتومه, قیمت نمایندگی خاک دیاتومه, کاربرد خاک دیاتومه, مشخصات خاک دیاتومه, مضرات خاک دیاتومه, نمایندگی خاک دیاتومه, نمایندگی خرید خاک دیاتومه, نمایندگی فروش خاک دیاتومه, وارد کننده خاک دیاتومه, واردات خاک دیاتومه, واردکننده خاک دیاتومه

راهبری نوشته‌ها

Previous Post

ایزوپروپیل میریستات

Next Post

پلی سوربات ۲۰ (توئین ۲۰)

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *