بنزوفنون

بنزوفنون جامد سفید با بوی مطبوع ظاهر می شود. ممکن است در آب شناور یا غرق شود. (USCG ، ۱۹۹۹) مواد شیمیایی CAMEO در میوه ها یافت می شود. بنزوفنون در انگور وجود دارد. بنزوفنون ماده ای طعم دهنده و حساس کننده متداول در فتوشیمی است. با عبور از حالت S1 به حالت سه گانه با عملکرد تقریبا ۱۰۰٪ می رسد. این ماده یک ساختمان ساختاری است که به طور گسترده در شیمی آلی مورد استفاده قرار می گیرد . بانک اطلاعاتی متابولوم انسانی (HMDB) بنزوفنون ساده ترین عضو کلاس بنزوفنون ها است ، فرمالدئید که در آن هر دو هیدروژن توسط گروه های فنیل جایگزین می شوند. این ماده به عنوان ماده حساس کننده نور و متابولیت های گیاهی نقش دارد.

کاربردها و ویژگی های بنزوفنون

بنزوفنون یک ترکیب ارگانیک با رایحه خوشبو است که به طور طبیعی در انگور و سایر میوه ها مشاهده می شود. این ترکیب در برخی محصولات مراقبت شخصی و مصرف کننده و بسته بندی به عنوان فیلتر UV استفاده می شود.

در محصولات مراقبت از پوست مانند صابون و چرب لب ، به جلوگیری از تخریب سایر مواد در زیر اشعه ماوراء بنفش کمک می کند و از رنگ و رایحه محصول محافظت می کند. اکسی بنزون ​​، مشتق بنزوفنون ، همچنین به دلیل توانایی آن در جذب اشعه های مضر UV ، در بسیاری از کرم های ضد آفتاب ماده مؤثر است.

بنزوفنون همچنین در طیف وسیعی از کالاهای خانگی و کالاهای مصرفی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در محصولات لباسشویی و تمیز کردن ، بنزوفنون به عنوان یک ترکیب عطر به فرمولاسیون محصول اضافه می شود و همچنین به محافظت از محصول در برابر تخریب که می تواند در اثر اشعه ماوراء بنفش و قرار گرفتن در معرض هوا باشد ، کمک می کند. در محصولات مصرفی مانند عینک آفتابی ، کفش و تجهیزات ورزشی ، بنزوفنون به محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش که می تواند باعث خراب یا خراب شدن محصول شود ، کمک می کند. علاوه بر این ، به عنوان یک ماده در بسته بندی پلاستیکی غیر غذایی ، به جلوگیری از آسیب آفتاب و محو شدن محصول درون بسته بندی کمک می کند.

سایر محصولات ما:رزین اپوکسی

فروش بنزوفنون

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع صنعتی و بهداشتی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

The post بنزوفنون appeared first on پیشگامان شیمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *