ایمیدازولین

ایمیدازولین یک ترکیب شیمیایی است که پیوند مضاعف دارد.

ایمیدازولین کلاسی از هتروسكلها است كه بطور رسمی از طریق ایمیدازولها با كاهش یكی از دو پیوند دوتایی مشتق می شود. سه ایزومر شناخته شده است ، ۲-ایمیدازولین ها ، ۳-ایمیدازولین ها ، و ۴-ایمیدازولین ها. ۲- و ۳-ایمیدازولین ها حاوی یک مرکز ایمین هستند ، در حالی که ۴-ایمیدازولین ها حاوی یک گروه آلکن هستند. گروه ۲-ایمیدازولین در داروهای مختلفی مشاهده می شود.

مسیرهای متنوعی برای سنتز ایمیدازولین ها وجود دارد ، با متداول ترین روشهای مربوط به تراکم ۱،۲ قطعه الماس (به عنوان مثال اتیلن دی آمین) با نیتریل ها یا استرها. مسیر مبتنی بر نیتریل در واقع یک واکنش پینر چرخه ای است. نیاز به دمای بالا و کاتالیز اسید دارد و برای نیتریل های آلکیل و آریل موثر است.

خواص فیزیکی و شیمیایی ایمیدازولین

ایمیدازولین ۹۹٫۵٪

نام شیمیایی: ایمیدازول

فرمول مولکولی: C3H4N2

سنجش: ۹۹٫۵٪

رطوبت: ۰٫۲۰٪ (حداکثر)

نقطه ذوب: ۸۸-۹۱ درجه سانتی گراد

نقطه جوش: ۲۵۷ درجه سانتی گراد

نقطه فلش: ۱۴۵ درجه سانتی گراد

مانده بو داده: ۰٫۰۸٪ (حداکثر)

تراکم های مرتبط: ۱٫۰۳۰۳

کاربرد: دارویی و آرایشی

کاربردها و ویژگی‌های ایمیدازولین

ایمیدازولین در محصولات طبیعی مختلفی یافت شده است. مولکولهای طبیعی توپسسین D و اسفنگوتین B در چندین اسفنج دریایی کشف شدند. این متابولیتها به دلیل خاصیت قدرتمندی همچون ضد توموری ، ضد ویروسی و ضد التهابی مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند.

کاربردهای دارویی۲-ایمیدازولین ها به عنوان مواد ضد فشار خون ، ضد التهاب ، ضد فشار خون ، ضد فشار خون و ضد افسردگی مورد بررسی قرار گرفته اند. داروی حاوی ایمیدازولین کلونیدین به تنهایی یا همراه با سایر داروها برای درمان فشار خون بالا استفاده می شود. همچنین در درمان دیسمنوره ، بحران فشار خون بالا ، سندرم تورت و اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD) استفاده می شود. imidazolines به عنوان لیگاند در شیمی هماهنگی توسعه یافته است. تعویض های موجود در اتم نیتروژن در حلقه ایمیدازولین امکان تنظیم دقیق خواص الکترونیکی و استریکی را فراهم می کند.

برخی از مجتمع ها به عنوان کاتالیزور برای اتصال سوزوکی-میورا ، واکنش های میوزوکی-هک ، واکنش دیزل- آلدر ، تعویض آلیلی نامتقارن ، تنظیم مجدد سیگماتروپیک ، واکنش های هنری و غیره عمل می کنند.

سورفاکتانت‌های مستقر در اطراف ۲-ایمیدازولین ، مانند لوروآمپوات استات سدیم ، در محصولات مراقبت شخصی استفاده می شود. خفیف بودن و عدم تحریک پذیری از اهمیت ویژه ای برخوردار است (به عنوان مثال محصولات کودک ، شامپوهایی که مانع سوزش چشم می‌شوند و غیره.)

فروش ایمیدازولین

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه دارویی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است.

شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سایر محصولات ما: کوآنزیمQ10

The post ایمیدازولین appeared first on پیشگامان شیمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *