ایزوپروپیل میریستات

ایزوپروپیل میرستات ایزوپروپیل میریستات Posted on by خانم رضایی

ایزوپروپیل میریستات یک نرم کننده کننده ی قطبی است که فرمول شیمیایی آن C۱۷H۳۴O۲ است و یک ترکیب شیمیایی است. ک جرم مولی آن ۲۷۰٫۴۵۱ g/mol می‌باشد. در داروها، مواد آرایشی و محصولات موضعی استفاده می شود. ایزوپروپیل میرستات به عنوان یک تقویت کننده پوست مورد مطالعه قرار می گیرد. این ماده با نام های دیگری نیز شناخته می شود از جمله : ایزوپروپیل استات، متیل اتیل استر، اتوکسی پروپان، پروپیل استات، متیل اتیل اتانات، ایزوپروپیل میراستات، Isopropyl acetate

ایزوپروپیل میریستات (IPM) استر از ایزوپروپیل الکل و اسید میریستیک است.

این ماده یک استر اسید مریستین طبیعی است که در روغن نارگیل و ماکارونی وجود دارد. این ماده دارای شکل ظاهری مایع بی رنگ و بی بو می باشد و با روغن های گیاهی مخلوط می شود.

ویژگی ویسکوزیته و چگالی کم این ماده باعث میشود قابلیت پخش پذیری بالایی داشته باشد.

کاربردهای ایزوپروپیل میرستات

ایزوپروپیل میریستات نرم کننده، مرطوب کننده و نرم کننده پوست است که هم چنین در جذب محصول کمک می کند.

این ماده به عنوان پراکنده کننده برای کرم مو، رژ لب، کرم پاکسازی کننده، پودرها و پماد پزشکی استفاده می شود و می تواند در عطرها نیز به همان عنوان پراکنده کننده نیز استفاده شود. این ماده نفوذ بسیار خوبی در پوست دارد و هچنین رطوبت و اثر نرم کننده دارد و به عنوان ماده امولسیفایر و رطوبت برای لوازم آرایشی استفاده می شود. برای سنتز آلی استفاده می شود. به عنوان حلال برای تهیه ادویه جات ترشی جات بکار می رود. مواد خام مواد آرایشی، حلال برای داروهای اصلی آفت کش است. به طور گسترده ای به عنوان مواد افزودنی برای لوازم آرایشی از قبیل پماد، کرم و تهویه مطبوع استفاده می شود. این محصول به عنوان یک تقویت کننده پوست عمل می کند.

ایزوپروپیل میریستات موضعی راه حل مورد استفاده برای درمان شپش سر در بزرگسالان و کودکان ۴ سال و افراد مسن هست.

فروش ایزوپروپیل میرستات

ایزوپروپیل میرستات در بشکه های ۱۷۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول ایزوپروپیل میرستات مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

دیگر محصولات : اسید مالیک

آرایشی و بهداشتی آنالیز ایزوپروپیل میرستات, ایزوپروپیل میرستات خوراکی, ایزوپروپیل میرستات صنعتی, ایزوپروپیل میرستات غذایی, بازرگانی ایزوپروپیل میرستات, تولید کننده ایزوپروپیل میرستات, خرید ایزوپروپیل میرستات, خرید عمده ایزوپروپیل میرستات, خواص ایزوپروپیل میرستات, ساختار ایزوپروپیل میرستات, فروش ایزوپروپیل میرستات, فروش ایزوپروپیل میرستات اصفهان, فروش ایزوپروپیل میرستات تهران, فروش عمده ایزوپروپیل میرستات, قیمت ایزوپروپیل میرستات, قیمت عمده ایزوپروپیل میرستات, قیمت فروش ایزوپروپیل میرستات, قیمت نمایندگی ایزوپروپیل میرستات, کاربرد ایزوپروپیل میرستات, مشخصات ایزوپروپیل میرستات, مضرات ایزوپروپیل میرستات, نمایندگی ایزوپروپیل میرستات, نمایندگی خرید ایزوپروپیل میرستات, نمایندگی فروش ایزوپروپیل میرستات, وارد کننده ایزوپروپیل میرستات, واردات ایزوپروپیل میرستات, واردکننده ایزوپروپیل میرستات

راهبری نوشته‌ها

Previous Post

اسید مالیک

Next Post

خاک دیاتومه

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *