انروفلوکساسین

انروفلوکساسین یک آنتی بیوتیک با طیف گسترده مجاز برای استفاده در خرگوش ها است و به نظر نمی رسد حتی در صورت استفاده در دوره های طولانی باعث مشکلات گوارشی شود.

Enrofloxacin) یک آنتی بیوتیک فلوروکینولون است. Enrofloxacin در حال حاضر توسط FDA برای معالجه حیوانات خانگی و حیوانات اهلی در ایالات متحده تأیید شده است. در سپتامبر ۲۰۰۵ ، FDA تصویب Baytril برای استفاده در آب برای درمان گله های مرغ را پس گرفت ، زیرا این عمل به منظور ترویج تکامل سویه های مقاوم به فلوروکینولون باکتری Campylobacter ، یک پاتوژن انسانی ذکر شد.

این ماده داای فرکول مولکولی C19H22FN3O3 است.

تاریخچه انروفلوکساسین

انروفلوکساسین برای اولین بار در سال ۱۹۸۰ توسط محققان بایر Grohe و Peterson ساخته شد ، منحصراً برای استفاده در داروهای دامپزشکی ساخته شده است. در سال ۱۹۸۸ معرفی شده به بازار ، این مهمترین quinolone برای درمان عفونت های باکتریایی در حیوانات در سراسر جهان شده است.

کاربردها و ویژگی‌های انروفلوکساسین

این ماده ضد باکتری است. فعالیت ضد باکتریایی آنروفلوکساسین وابسته به غلظت است و مرگ سلولی باکتریهای مستعد در طی ۳۰-۲۰ دقیقه از قرار گرفتن در معرض رخ می دهد. Enrofloxacin اثر پس از آنتی بیوتیکی قابل توجهی برای هر دو باکتری گرم منفی و گرم مثبت نشان داده است و در هر دو مرحله ثابت و رشد تکثیر باکتریها فعال است.

آنروفلوکساسین ممکن است یک گزینه درمانی مناسب برای سودوموناس آئروژینوزا ، کلبسیلا باشد.

فلوئوروکینولون هایی مانند سیپروفلوکساسین به طور گسترده ای در درمان بیماری های انسانی مورد استفاده قرار می گیرند. آنروفلوکساسین یک ماده شیمی درمانی مصنوعی از کلاس مشتقات اسید کربوکسیلیک فلوروکینولون است. این فعالیت ضد باکتریایی در برابر طیف گسترده ای از باکتری های گرم منفی و گرم مثبت دارد. مکانیسم عملکرد آن کاملاً درک نشده است ، اما اعتقاد بر این است که با مهار ژیراز DNA باکتریایی (یک توپوایزومراز نوع II) عمل می کند و از این طریق مانع از ابررسانی DNA و سنتز DNA می شود. این ماده ضد باکتری است.

فـروش انروفلوکساسین

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه دارویی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است.

شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سایر محصولات ما: کوآنزیمQ10

The post انروفلوکساسین appeared first on پیشگامان شیمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *