امولسیفایر کیک

یک امولسیفایر کیک قوی یک ترکیب امولسیفایر هوشمند که امکان پخت کیک با مقادیر کمتری از چربی های اشباع را ایجاد می کند و در عین حال در لیست کوتاه تر از مواد تشکیل دهنده قرار می گیرد.یک امولسیفایر کیک که می تواند تولید تقریباً انواع کیک ها را توسط مهندسی دستور کار تسهیل کند و منجر به کیک های با کیفیت بالا حتی با هزینه بهتر در محاسبات استفاده شود.یک امولسیفایر کیک فعال ، مبتنی بر استرهای پلی گلیسرول مخصوص و مونو و دی گلیسیریدهای منتخب است که برای عملکرد مطلوب در سیستم های کیک بهینه شده اند.

امولسیفایر کیک در میان گروهی از مواد افزودنی است که تولید کنندگان مواد غذایی به مجموعه ای از محصولات پیش بسته شده اضافه می کنند.

یکی از امولسیفایرهای کیک رایج شما ممکن است لسیتین باشد ، که از سویا گرفته شده است و در روغن سویا و روغن نباتی مبتنی بر سویا موجود است.

عملکرد امولسیفایر کیک

امولسیفایرها عملکردهای مختلفی را انجام می دهند. فعل و انفعالات شیمیایی و واکنش آنها به تجزیه چربی در ذرات کوچکتر ، پوشاندن ذرات چربی برای جلوگیری از جمع شدن آنها ، امکان توزیع یکنواخت این ذرات در یک ماده دیگر و کمک به تقویت ثبات چربی ، آب و پروتئین کمک می کند. لسیتین ، مشتق از سویا ، موجود در روغن نباتی مبتنی بر سویا ، یک امولسیون کننده طبیعی است که باعث تقویت و بهبود بافت کلی کیک ها و کالاهای پخته می شود. لسیتین از این نظر منحصر به فرد است که حاوی موادی است که به صورت هیدروفیل و لیپوفیلیک هستند – به طور مساوی در هر دو چربی و آب به طور همزمان معلق هستند. توانایی لسیتین در همجوشی چربی و ترکیب چربی آب ، خاصیت امولسیون کننده آن است.

کارکردهای اصلی امولسیفایرها در پخت کیک عبارتند از:

بهینه سازی توزیع روغن در پراکندگی آب و تثبیت امولسیون حاصل از آن.

بهینه سازی توزیع هوا و تثبیت کف

بهینه سازی ویژگی های داخلی.

بهبود ماندگاری

استفاده بهینه از روغنهای مایع

انواع امولسیفایر کیک

امولسیفایر کریستالی آلفا در کیک: یک کلاس از امولسیفایرها وجود دارد که به عنوان آلفا تمیز شناخته می شوند که در صورت آبرسانی به فرم بلور آلفا تبدیل می شوند. برخی از نمونه های امولسیفایرهای تمایل به آلفا شامل PGMS ، پلی گلیسرول استرها ، SSL و DATEM هستند. هدف از امولسیفایر در کیک خمیر کیک یک فوم / امولسیون پیچیده است.

کیفیت کیک بستگی به هوادهی و تعداد و اندازه بهینه حبابهایی دارد که بافت را تعیین می کنند. امولسیفایرهای بلوری آلفا از نظر پتانسیل هوادهی خود در مخلوط کردن تک و یا دو مرحله ای برجسته هستند. پایداری حباب ها و انبساط یکنواخت هنگام پخت به بهینه سازی حجم کمک می کند.

پروپیلن گلیکول مونوسترات:(PGMS OR PGME) PGMS رایج ترین امولسیفایر مورد استفاده در پخت کیک آمریکایی برای کمک به هوادهی و ماندگاری است.

پروپیلن گلیکول مونوسترات (PGMS) نوعی از مونستر پروپیلن گلیکول است (PGME یک کلاس کامل از مواد شیمیایی است).

این امولسیفایر استر است که در آن پروپیلن گلیکول با یک اسید چرب ترکیب می شود. محصول حاصل شده از هر دو مونو و دی استرها تشکیل شده است.

جزء مونوستر (به عنوان مثال PGMS) یک امولسیفایر تمایل به آلفا به خصوص به عنوان یک امولسیفایر هوادهی در ترکیب با مونوگلیسیریدها کاربردی است.

پلی گلیسرول استرها (PGE) امولسیفایر مشتق دیگر Polyglycerol Esters است ، و معمولاً توسط نانوایی های کیک اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد اما تا به امروز توسط نانوایی کیک آمریکای شمالی به ندرت مورد استفاده قرار گرفته است. استرهای پلی گلیسرول امولسیفایر هستند که در آنها اسید چرب با پلی گلیسرول ترکیب می شود.

سایر محصولات ما:نیاسین آمید

فروش انواع امولسیفایر کیک

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع دارویی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است.

شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

The post امولسیفایر کیک appeared first on پیشگامان شیمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *