ال کارنیتین

ال کارنیتین یک اسید آمینه است که به طور طبیعی در پروتئین وجود دارد، و به رشد و حفظ ماهیچه کمک می‌کند. این مهم است که شما در تلاش برای پیشرفت و اهداف خود هستید. قرص‌های L-Carnitine برای گیاه‌خواران و نیز بسیار عالی است، زیرا معمولاً کارنیتین در گوشت قرمز یافت می‌شود، به این معنی که تهیه تنها رژیم غذایی گیاهی دشوار است.

ال-کارنیتین یک اسید آمینه است که در بدن تولید می‌شود. ال-کارنیتین به بدن کمک می‌کند تا چربی را به انرژی تبدیل کند. بدن می‌تواند L-carnitine را به اسیدهای آمینه دیگر به نام‌های استیل-L-کارنیتین و پروپیونیل-ال-کارنیتین تبدیل کند اما، هیچکس نمی‌داند که آیا مزایای این کارنیتین‌های دیگر یکسان است یا خیر. تا زمان مشخص شدن بیشتر، یک نوع کارنیتین را به شکل دیگری تغییر ندهید.

کاربردها و ویژگی‌های ال کارنیتین

ال کارنیتین ترکیبی است که توسط بدن از لیزین و متیونین تولید می‌شود. برای تولید استیل-L-کارنیتین (ALCAR) استیله می‌شود، که مشابه است اما از موانع خون و مغز کارآمدتر عبور می‌کند. ال کارنیتین به دلیل دخالت در اکسیداسیون میتوکندری اسیدهای چرب با زنجیره بلند معروف است. این ماده در مواد غذایی یافت می‌شود و بیشتر در گوشت و به ویژه گوشت گاو شایع است.

مزایای L-Carnitine چیست؟

بهبود قابل ملاحظه‌ای در کیفیت اسپرم با مکمل مقادیر زیاد مشاهده شده است. ممکن است در افراد مسن که تحمل عضلانی کم دارند، خستگی را به میزان متوسط ​​کاهش دهد اما اثرات آن بر ورزشکاران در حین انجام فعالیت بدنی به خوبی پشتیبانی نمی‌شود. ال کارنیتین ممکن است در حین تمرین مقاومت، آسیب عضلات را کمی محدود کند. در افراد مبتلا به دیابت و افراد سالم تأثیرات مفیدی بر قند خون و حساسیت به انسولین مشاهده شده است، اما برای تأیید این امر تحقیقات بیشتری لازم است.

ال‌کارنیتین یک اسید آمینه مهم است. این در تقویت متابولیسم بدن شما نقش بسزایی دارد. این کار را با بهبود عملکرد میتوکندری و افزایش انرژی سلولی انجام می‌دهد. بسیاری از ورزشکاران از آن برای کمک به سوزاندن چربی، بهبود یافتگی و جلوگیری از خستگی ماهیچه‌ها استفاده می‌کنند.

L-carnitine از طریق دهان به منظور افزایش سطح L- کارنیتین در افرادی که سطح طبیعی L- کارنیتین بسیار پایین است، گرفته می‌شود. برخی افراد همچنین از L-carnitine برای شرایط قلب و عروق خونی، تیروئید بیش فعال، عدم توانایی باردار شدن در طی یک سال تلاش برای تصور (ناباروری)، بیماری جدی کلیه و بسیاری شرایط دیگر استفاده می‌کنند، اما شواهد علمی خوبی در دست نیست.

فـروش ال کارنیتین

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه دارویی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

سایر محصولات ما: سولفات مس

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *