بنزوئیک اسید

خرید بنزوئیک اسید , فروش بنزوئیک اسید , قیمت بنزوئیک اسید , بنزوئیک اسید Posted on by آقای فروتن

بنزوئیک اسید

بنزوئیک اسید، یک ترکیب آلی سفید و کریستالی متعلق به خانواده اسیدهای کربوکسیلیک، به طور گسترده ای به عنوان نگهدارنده مواد غذایی و در تولید لوازم آرایشی، رنگ، پلاستیک و مواد مخدر استفاده می شود. در میان مشتقات اسید بنزوئیک، بنزوات سدیم یک نمک به عنوان نگهدارنده غذا استفاده می شود؛ بنزوئیل پراکسید، در سفید کردن آرد و در شروع واکنش های شیمیایی برای آماده سازی برخی از پلاستیک ها استفاده می شود.

تاریخچه بنزوئیک اسید

بنزوئیک اسید برای اولین بار از رزین درختان متعلق به جنس Styrax به دست آمد. رزین معطر بوی مانند وانیل است و گاهی اوقات به عنوان بنزوئین بنفش شناخته می شود، این محصول برای اولین بار از ۱۸۶۰ از ترکیبات مشتق شده از زغال سنگ استفاده می شد، و به صورت تجاری به وسیله واکنش شیمیایی تولوئن (یک هیدروکربن به دست آمده از نفت) با اکسیژن در دمای حدود ۲۰۰ درجه سانتیگراد (حدود ۴۰۰ درجه فارنهایت) در حضور کاتالیزورهای کبالت و منگنز تولید می شود. اسید بنزوئیک خالص در دمای ۱۲۲ درجه سانتیگراد (۲۵۲ درجه فارنهایت) ذوب می شود و در محلول بسیار کمی محلول است.

کاربرد بنزوئیک اسید

  • بیش از ۹۰ درصد بنزوئیک اسید تجاری به طور مستقیم به فنول و کاپرولاکتام تبدیل می شود.
  • استفاده از آن در تولید بنزوات گلیکول برای استفاده از پلاستیک در فرمولاسیون چسب افزایش می یابد.
  • در ساخت رزین های آلکیدی و افزودن گل حفاری برای برنامه های بازیافت نفت خام مورد استفاده قرار می گیرد.
  • به عنوان یک عامل فعال کننده پلیمریزاسیون لاستیک و عقب انداز استفاده می شود.
  • بنزوئیک اسید به نمک و استرهای آن برای استفاده به عنوان یک ماده نگهدارنده در غذاها، داروها و محصولات شخصی تبدیل می شود.
  • در پزشکی اسید بنزوئیک جزء اصلی رزین بنزوئین است و یکی از ترکیبات پماد Whitfield است که برای درمان بیماری های پوستی قارچی مانند تینا، کرم سلولی مورد استفاده قرار میگیرد.

فروش بنزوئیک اسید

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول اسید بنزوئیک مورد نیاز صنایع دارویی را بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم های حمل‌ونقل مطمئن به تمام شهرهای کشور ارسال کند. قیمتهای ارائه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

سایر محصولات ما:

ویتامین E

آرایشی و بهداشتی, دارویی و پزشکی, غذایی آنالیز بنزوئیک اسید, بازرگانی بنزوئیک اسید, بنزوئیک اسید خوراکی, بنزوئیک اسید صنعتی, بنزوئیک اسید غذایی, تولید کننده بنزوئیک اسید, خرید بنزوئیک اسید, خرید عمده بنزوئیک اسید, خواص بنزوئیک اسید, ساختار بنزوئیک اسید, فروش بنزوئیک اسید, فروش بنزوئیک اسید اصفهان, فروش بنزوئیک اسید تهران, فروش عمده بنزوئیک اسید, قیمت بنزوئیک اسید, قیمت عمده بنزوئیک اسید, قیمت فروش بنزوئیک اسید, قیمت نمایندگی بنزوئیک اسید, کاربرد بنزوئیک اسید, مشخصات بنزوئیک اسید, مضرات بنزوئیک اسید, نمایندگی بنزوئیک اسید, نمایندگی خرید بنزوئیک اسید, نمایندگی فروش بنزوئیک اسید, وارد کننده بنزوئیک اسید, واردات بنزوئیک اسید, واردکننده بنزوئیک اسید

راهبری نوشته‌ها

Previous Post

ویتامین ای (E)

Next Post

پروپیونات سدیم

One thought on “بنزوئیک اسید”

  1. بازتاب: فروش نیتریت سدیم,نیتریت سدیم | پیشگامان شیمی

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *